O nas
Piwowarczyk Okna i Drzwi

Inspirujemy Twoje wnętrza

Wiemy, że wybór idealnych okien i drzwi to ważna decyzja. Z nami przekształcisz swoją przestrzeń w komfortowe i przyjazne miejsce, gdzie chcesz przebywać. Produkty z naszej oferty spełniają najwyższe standardy jakości i oferują trwałość, na której będziesz mógł polegać przez długie lata. Dlaczego jesteśmy tego tak pewni? Ponieważ współpracujemy tylko z renomowanymi producentami o ugruntowanej pozycji na rynku, którzy zdobyli zaufanie klientów funkcjonalnością wyrobów, innowacjami i doskonałym stylem.

Wnętrze

Powitaj światło i ciesz się komfortem

W naszym salonie znajdziesz prawie wyłącznie wyroby polskich znakomitych producentów: okna pasujące do wnętrz w stylu klasycznym, jak i te do nowoczesnych aranżacji, będące odwzorowaniem najnowszych trendów. Każde z naszych okien drewnianych, aluminiowych czy PVC, niezależnie od materiału, chronią Twoje wnętrze i dodają mu charakteru. Produkty spełniają wyśrubowane normy termoizolacyjne i akustyczne. Potwierdzone certyfikatami sprawdzone systemy redukują koszty ogrzewania i chronią przed hałasem, zapewniając atmosferę relaksu i spokoju.

Okno

Wyraziste wykończenia czy subtelne akcenty? Ty wybierasz

Naszą gamę okien i drzwi dopełnia kolekcja rolet i żaluzji fasadowych, dzięki którym odmienisz wygląd elewacji. Systemy zapewniają pożądaną ilość światła i pozwalają kreować domową atmosferę w zależności od nastroju. Są przy tym rozwiązaniem, które idealnie łączy funkcjonalność oraz design:

  • pomagają regulować temperaturę wnętrza
  • redukują natężenie hałasu z zewnątrz
  • znacznie zwiększają bezpieczeństwo przed włamaniem 
  • chronią prywatność
  • ograniczają utratę ciepła w zimie 
  • można je stosować do różnych rodzajów okien 
  • niektóre wersje chronią przed owadami dzięki zamontowanym siatkom 
  • mają wiele wariantów kolorystycznych, co pozwala dopasować kolor do stylu elewacji.

U nas znajdziesz też bogatą kolekcję klamek, które staną się stylowym akcentem wtapiającym się w całość aranżacji lub przeciwnie - będą stanowić wyrazisty detal, który wpadnie w oko każdemu miłośnikowi designu i najnowszych trendów wnętrzarskich.

Minimalistyczne wnętrze pokoju z oknami

Sprawdź nasze ostatnie wpisy